A101 --- 16 Nisan 2015---Nexon 40NX600 LED TV---TIKLAYIN
Süper Fiyata Bim Aktüel Casper Tablet T18 M---17 Nisan 2015----TIKLAYIN

Herkes Onu Okuyor Yarışması Başvuru Formu

Salı, 14 Ocak 2014, 22:49 | Haber | 2 Yorum | 8947 Kez Okundu
admin tarafından
Sponsor Reklamlar

Herkes Onu Okuyor Yarışması dilden dile yayılıyor. Çok güzel hediyeler var. Bir defa en güzeli bu sayede Efendimiz (S.A.V)’i daha iyi tanıma şansımız olacak. İkincisi çok çok güzel bir hediye sunuluyor. UMRE. Kuşkusuz bu dünyadaki en güzel hediyelerden biri. Efendimizin yaşadığı mübarek yerlere gitmek, dua etmek çok büyük bir fırsat. Bu fırsatı kaçırmayalım. Peki Herkes Onu Okuyor Yarışması Sınavına nasıl başvurabilirimHerkes Onu Okuyor Yarışması Başvuru Formu

Bunun için bir Başvuru Formu doldurmanız gerekiyor.

Hz. Muhammed’in (sas) daha iyi tanınmasını sağlamak için Peygamber Yolu Derneği tarafından başlatılan ‘Herkes O’nu Okuyor’ kampanyası, İstanbul Kongre Merkezi’nde tanıtıldı. Türkiye ve dünyada 7’den 70’e herkesin Efendimiz (sas) ile ilgili kitapları okumaya teşvik eden yarışmada Efendimiz’in (sas) doğru ve aydınlatıcı bilgilerle daha yakından tanınması sağlanacak. Türkiye ve Avrupa’da yapılacak sınavlarda kazananlar ödüllendirilecek. Tanıtımda konuşan Peygamber Yolu Derneği Genel Başkanı Ali Demirel, “Dernek olarak Efendimiz’in (sas) 7 bin 600 gün içerisinde ne yaptığının arayışı içerisindeyiz.” dedi. Kampanyanın internet sitesi herkesonuokuyor.com hakkında da bilgi veren Demirel, “Sitede Peygamberimiz’in her gününü inceleyen bir çalışma yapıldı. Bir vahiy gelmeden önce Efendimiz (sas) ne yaptı, kime ne dedi, bunları anlatmaya çalıştık.” diye konuştu.

Herkes Onu Okuyor Başvuru

‘Herkes O’nu Okuyor’ projesinin Genel Koordinatörü Dr. Selman Kuzu, kampanyanın Peygamber Efendimiz’i (sas) herkesin tanıması, adının her yere ulaşması amacıyla başlatıldığını belirtiyor. Kuzu, “Efendimiz’e (sas) ne kadar iman ettiğimiz, O’nu ne kadar tanıdığımızla doğru orantılıdır. Maalesef Efendimiz’i (sas) çok derinlemesine tanımıyoruz. Toplumumuzun yeniden O’nu tanıması adına bir seferberlik başlattık.” ifadelerini kullandı.

HER YAŞTAN İNSAN, O’NU (SAS) OKUYACAK

  Kampanyada ortaokul, lise ve yetişkinler için 3 ayrı kategoride belirlenen kitaplar okunacak. Ortaokul için Rahime Kaya’nın ‘Efendiler Efendisi Hazreti Muhammed’, lise için Reşit Haylamaz’ın ‘Efendimiz’ kitabı ve yetişkinler için ise Fethullah Gülen Hocaefendi’nin ‘Sonsuz Nur’ serisi okunacak. 7 Ocak-24 Mart arasında bu kitapları okuyan herkes sınava tabi tutulacak. Sınavların kategori birincileri çeşitli ödüller alacak. En büyük ödül ise dereceye giren bin 400 kişinin umreye gönderilmesi. 31 Mart-12 Nisan tarihlerinde Türkiye ve Avrupa’da belirlenen 106 noktada yarışmaya katılacakların, herkesonuokuyor.com’dan başvuru yapması gerekiyor.

HERKES ONU OKUYOR BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

SINAV İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM.

Etiketler: , , ,

2 responses to "Herkes Onu Okuyor Yarışması Başvuru Formu"

  1. Seda Dedeşin diyor ki:

    Sınav yapılacak sitenin adı ne acaba öğrenebilir miyim?

  2. saade şen diyor ki:

    şimdiye kadar izlediğimiz yarışma programlarının dışında çok farklı ve güzel bir program başarılarınızın devamını bekleriz.

Yorum Yapın

WP-SpamFree by Pole Position Marketing

Reklamlar

Site Güvenliği

Sponsor

Alexa Değerlerimiz

Sponsor