A101 --- 16 Nisan 2015---Nexon 40NX600 LED TV---TIKLAYIN
Süper Fiyata Bim Aktüel Casper Tablet T18 M---17 Nisan 2015----TIKLAYIN

Bebeğiniz için kulaklı bere nasıl örülür

Pazartesi, 8 Temmuz 2013, 0:12 | Erkek bebek-çocuk kıyafetleri, Kız bebek-çocuk kıyafetleri | 0 Yorum | 8625 Kez Okundu
admin tarafından
Sponsor Reklamlar

Bebeğiniz için harika bir örgü modeli buldum sizin için. Kulaklı bere şeklinde müthiş model. Örmesi de zevkli modeli de zevkli . Renk sayısını artırabilirsiniz. Sevgi ve sabrınızla ördüğünüz bereler bebeğinizi sımsıkı sarsın.

kulaklı bere modelei beb portal

Kulaklı  Bere Modelinin Yapılışı :

Altmış ilmek örülerek işe  başlanır. Oniki sıra 1 düz 1 ters örülür.Yirmi dört sıra düz örülür. Sıra başından örgünün düz tarafında ondokuz ilmek örülür. Yirmi ve yirmi birinci ilmek bir alınıp eksiltilir. Ondokuz ilmek örülür. Yirmi ve yirmi birinci ilmek bir alınıp geri dönülür ve ters örülür. Örgünün düz tarafında sağ şişte ki son ilmekle, sol şişte ki ilk ilmek bir alınıp örülür. Yirminci ilmekle sol şişte ki ilk ilmek birlikte alınıp geri dönülür. Sağ ve sol şişte ki ilmekler bitene kadar bu şekilde örülür. Şişte kalan yirmi ilmek kapatılan kenardan ilmek alınır. sekiz sıra 1 ters 1 düz lastik örülüp, ilmekler kapatılır.

KULAKLARIN YAPILIŞI :

On dört ilmek başlanır. Beş sıra düz örülür. Beş ilmek kalana kadar sıra başında eksiltilir. Aynı ölçüde kahverengi yünle de örülüp iki parça birbirine dikilerek tutturulur. İçine elyaf koyup bereye dikilir.

 

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

WP-SpamFree by Pole Position Marketing

Reklamlar

Site Güvenliği

Sponsor

Alexa Değerlerimiz

Sponsor