Tarih: 25.07.2014 12:54:24

H3N2 VİRÜSÜNE DİKKAT ?.... BELİRTİLER VE KORUNMA YOLLARI

2013 LC Waikiki Kız Bebek Bayramlık Kıyafetleri

Salı, 30 Temmuz 2013, 15:04 | Kız bebek-çocuk kıyafetleri | 0 Yorum |
admin tarafından
Sponsorlu Bağlantılar

Ramazan ayının bitimine az kaldı. Aileleri bayram telaşı saracak. Havalarda güzel olduğuna göre çocukları evde kimse tutamaz. Anne ve babaların bütçelerini zorlamadan uygun fiyatlı ve kaliteli bayramlık modellerini sizin için araştırdık. Bu konuda kalitesinden taviz vermeyen ucuz ama kaliteli Lcwaikiki firmasının modellerini tavsiye ediyoruz. Çocuk bayramlıkları arasında tişörtler, çocuk takımları, etekler, şortlar, kapriler,  kot elbiseler, gömlekler ve daha birçok giysiler mevcut. Sizler için hazırladığımız 2013 LC Waikiki Kız Bebek Bayramlık Kıyafetleri koleksiyonunu beğeneceğinizi umuyoruz.

Bayrama yaklaşık bir hafta kaldı bayram alışverişleri başladı bizde bebeportal.com olarak Lc waikikide Kız Bebek bayramlıkları üzerine bir araştırma yaptık ve içlerinden en beğendiğimiz bazı pantolon,gömlek ve tişörtleri bir araya getirdik. Fiyatlar 10-20 TL arasında değişiyor. Jean fiyatları biraz daha yüksek 30 TL civarında. Bizim tavsiyemiz bebeğinize güzel bir elbise almanız. Elbise fiyatları 15-30 TL arasında değişiyor. Ayakkabı fiyatları ise 19-40 TL arasında değişiyor.

İşte 2013 Lc Waikiki Kız Bebek Bayramlık Kıyafet Modelleri

bebeportal.com-1 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-1 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-2 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-3 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-4 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-5 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-6 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-7 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-8 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-9 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-10 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-11 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-12 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-13 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-14 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-15 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-16 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-17 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-18 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-19 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-20 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-21 bebeportal.com-kız-bebek-bayramlık-22

Lc Waikiki Kız Bebek Bayramlık Kıyafet Modelleri için Tıklayınız.

 

Sponsor Reklamlar

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Site Güvenliği

Sponsor

Sponsor

Alexa Değerlerimiz